Ana Sayfa DVD Kategoriler Sanatçılar Yeni Çıkanlar Yakında

KategorilerAksiyon, Gerilim, Bilim kurgu ‣ Ada

 

Ada
The Island
Aksiyon, Gerilim, Bilim kurgu
ABD, 2005, 136 dakika
Yönetmen: Michael Bay

Puanı: 7,8/10 Toplam 12568 oylama

Film Bilgi DVD Bilgi Kadro Yorumlar Resimler Fragman
Oyuncular
Ewan McGregorLincoln Six Echo, Lincoln Six-Echo, Tom Lincoln
Scarlett JohanssonJordan Two Delta, Jordan Two-Delta, Sarah Jordan
Sean BeanMerrick, Merick
Steve BuscemiMcCord
Djimon HounsouAlbert Laurent
Michael Clarke DuncanStarkweather
Randy OglesbyHarvest Surgeon
Mark Christopher LawrenceConstruction Worker
Shelby LeveringtonTour Group Woman
Mitzi MartinAtrium Tour Guide
Glenn MorshowerMedical Courier
Ethan PhillipsJones Three Echo
Shawnee SmithSuzie
Kelvin Han YeeCensor
Chris EllisAces & Spades Bartender
Don Michael PaulBar Guy
Robert B. ShermanAgnate in Pod
Alex CarterCensor
Michael CanavanExtraction Room Doctor
Kevin McCorkleLaurent Team Member
Taylor GilbertHarvest Nurse
Mary Pat GleasonNutrition Clerk
Tim HalliganInstitute Coroner
Katy BoyerHarvest Surgeon
Max BakerCarnes
Don CreechGod-Like Man
Kenneth HughesCensor
Richard V. LicataBoard Member
Whitney DylanClient Services Operator
Brian LecknerCensor
Grant GarrisonCensor
Ray XifoElevator Agnate
Jimmy SmagulaExtraction Room Technician
Svetlana EfremovaHarvest Midwife
Trent FordCalvin Klein Model
Kevin DanielsCensor
Kirk WardCensor
Rich HutchmanDept. of Operations Supervisor
Marty PapazianCensor
Siobhan FlynnLima One Alpha
Eric StonestreetEd the Trucker
Troy T. BlendellLaurent Team Member
James McBrideLaurent Team Member
Wendy HainesHarvest Nurse
Richard F. WhitenLaurent Team Member
Gonzalo MenendezDept. of Operations Technician
Brian StepanekGandu Three Alpha
Ashley YeganStim Bar Bartender
Kathleen PerkinsLaurent Team Member
Gary NickensLaurent Team Member
Darren MitchellCensor
Yvette Nicole BrownHarvest Nurse
Olivia TraceyDept. of Operations Agnate
Kevin DormanLincoln Double
Phil AbramsHarvest Doctor
Ben TolpinExtraction Room Technician
Noa TishbyCommunity Announcer
Lew DauberTour Group Man
Eamon BehrensCensor
Phil SomervilleCensor
Ryan TaszCensor
James GranoffSarah's Son
James HartLAPD Officer
Craig ReynoldsLAPD Officer
Sage ThomasGirl at Beach
Robert ShermanAgnate in Pod
Yönetmen(ler)
Michael BayDirector
Görevliler
Alex KurtzmanScreenwriter
Roberto OrciScreenwriter
Caspian Tredwell-OwenScreenwriter
Anthony RandolphProducer
Eric BermenderProducer
Erik PampelProducer
Ian BryceProducer
Kevin WallaceProducer
Kirk ShimanoProducer
Maria BrillProducer
Nick ProvenzanoProducer
Walter ParkesProducer
Michael BayProducer
Jon BillingtonArt Director
Martin WhistArt Director
Sean HaworthArt Director
Heba ThorisdottirMakeup
Allan PadelfordStunts
Bill Young's Precision Driving TeamStunts
Billy LucasStunts
Bob BrownStunts
Brian ChristensenStunts
Brock LittleStunts
Carl PaoliStunts
Carrick O'QuinnStunts
Charles GrishamStunts
Chris CarnelStunts
Chris HowellStunts
Corey Michael EubanksStunts
Doug ColemanStunts
Eddie BraunStunts
Fred UsherStunts
Gene HartlineStunts
Gilbert CombsStunts
Henry KingiStunts
Henry Kingi, Jr.Stunts
Hubie Kerns Jr.Stunts
Ivan BatesStunts
Jay KruegerStunts
Joe BucardoStunts
John CenatiempoStunts
Kevin DerrStunts
Mark HarperStunts
Matt McColmStunts
Melissa BarkerStunts
Merritt YohnkaStunts
Michael TrislerStunts
Rex ReddickStunts
Richard EpperStunts
Rick LeFevourStunts
Shelly WardStunts
Simon CraneStunts
Steve KelsoStunts
Tom EricksonStunts
Tom HarperStunts
Troy RobinsonStunts
Wade EastwoodStunts
Denise ChamianCasting
Andy WongAnimator
Christopher MitchellAnimator
David ShirkAnimator
Derrick CarlinAnimator
Jay RennieAnimator
Jean-Denis HaasAnimator
John ZdankiewiczAnimator
Kevin ScottAnimator
Mark PowersAnimator
Paul KavanaghAnimator
Wesley MandellAnimator
Lisa FieldsAdditional Casting
Clay DuncanAdditional Music
Ramin DjawadiAdditional Music
Trevor MorrisAdditional Music
Blake NeelyAdditional Music
Laura GrahamADR Editor
Michelle PazerADR Editor
L.A. MadDogsADR Loop Group
Eric GotthelfADR Mixer
Greg SteeleADR Mixer
Thomas J. O'ConnellADR Mixer
Laurie MacDonaldExecutive Producer
Stefan SonnenfeldExecutive Producer
Al HobbsSet Designer
Aric LasherSet Designer
Dawn Brown-ManserSet Designer
Jeff MarkwithSet Designer
Masako MasudaSet Designer
Robert WoodruffSet Designer
Theodore H. SharpsSet Designer
C. Mitchell AmundsenCinematographer
Mauro FioreCinematographer
Mitchell AmundsonCinematographer
Andrea KnaubCostume Designer
Betsy GlickCostume Designer
Danny DirksCostume Designer
Deborah L. ScottCostume Designer
Jack WrightCostume Designer
Jill KorengoldCostume Designer
Lee Anne HarrisCostume Designer
Nancy ColliniCostume Designer
Steve JablonskyComposer (Music Score)
Peter DevlinSound/Sound Designer
Nigel PhelpsProduction Designer
Rich SicklerFirst Assistant Director
Josh McLaglenFirst Assistant Director
Alexis TrevinoProduction Assistant
Amy GlennProduction Assistant
Amy ShieldsProduction Assistant
Bea S. RembeczkyProduction Assistant
Chad SaxtonProduction Assistant
Cody HellerProduction Assistant
David DaleProduction Assistant
F. Alex MorrisonProduction Assistant
Galadriel ThompsonProduction Assistant
Graham GeraghtyProduction Assistant
Heather WusterbarthProduction Assistant
Jay HerionProduction Assistant
Jonah RafalProduction Assistant
Joseph MagazenniProduction Assistant
Michael J. MustericProduction Assistant
Michael NieProduction Assistant
Mimi MossProduction Assistant
Nasrollah SekandariProduction Assistant
Patrick BentleyProduction Assistant
Sara DockseyProduction Assistant
Sean B. HaleyProduction Assistant
Seth WilderProduction Assistant
Tammy TroglinProduction Assistant
Heidi FugemanAssociate Producer
Matthew CohanAssociate Producer
Josh McLaglenAssociate Producer
Kenny BatesAssociate Producer
Steven P. SaetaAssociate Producer
Industrial Light & MagicVisual Effects
Joli EberhartPersonal Assistant
Linda KrollPersonal Assistant
Michelle McGonaglePersonal Assistant
Pieter A. SchlosserPersonal Assistant
Riyoko TanakaPersonal Assistant
Tina SenPersonal Assistant
Christian WagnerEditor
Paul RubellEditor
Kenny BatesSecond Unit Director
Kurt BryantStunts Coordinator
Kenny BatesStunts Coordinator
David EmmericksCamera Operator
Maurice K. McGuireCamera Operator
Phillipe Carr-FosterCamera Operator
Dan SharpRe-Recording Mixer
John FrazierSpecial Effects Supervisor
Karen Baker LandersSupervising Sound Editor
Per HallbergSupervising Sound Editor
Mel WessonMusical Direction/Supervision
Darlene SalinasSet Decorator
Rosemary BrandenbergSet Decorator
James TocciAssistant Art Director
Julian AshbyAssistant Art Director
Thomas FrohlingAssistant Art Director
Mario A. VitaleAssistant Music Editor
John Burton WestAssistant Production Coordinator
Sue SmithAssistant Production Coordinator
Chela FioriniAssistant Properties
Gregory F. PoulosAssistant Properties
Scott BauerAssistant Properties
Bobby BowmanAssistant Sound Editor
Philip D. MorrillAssistant Sound Editor
Tony R. NegreteAssistant Sound Editor
Donald A. SpadoniBest Boy Grip
Duncan M. SobelBest Boy Grip
Edward T. CoxBest Boy Grip
Michael T. TraversBest Boy Grip
Steve HastingsBest Boy Grip
Kevin CerchiaiBoom Operator
Todd AveryCamera Loader
Scout MastersonCasting Associate
Michael BaumanChief Lighting Technician
Gary A. KrakoffConstruction Coordinator
Anthony ScaranoCostumes Supervisor
Mitchell KenneyCostumes Supervisor
David A. WhittakerDialogue Editor
David WhittakerDialogue Editor
Fred StahlyDialogue Editor
Kimaree LongDialogue Editor
Nancy Kyong NugentDialogue Editor
Patrick J. FoleyDialogue Editor
Jimmy JueExtra Casting
Brad PetermanFirst Assistant Camera
David W. RichertFirst Assistant Camera
Lawrence W. NielsenFirst Assistant Camera
Michael KlimchakFirst Assistant Camera
Ken BlackwellFirst Assistant Editor
Dan O'ConnellFoley Artist
John CucciFoley Artist
Lou KleinmanFoley Editor
James AshwillFoley Mixer
David E. ScottGraphic Design
Dena M. FayneHair Styles
Jack BrickerHair Styles
Justin DitterHair Styles
Mark BoleyHair Styles
Jeanie BakerKey Costumer
Kim M. HollyKey Costumer
Les T. TomitaKey Grip
Ricky HarrisKey Grip
Ricky HarrisKey Grip
Kathe SwansonKey Hairstylist
Greg FunkKey Make-up
Gregory C. FunkKey Make-up
Brett SmithLeadman
Edward J. ProtivaLeadman
Andrew UllmanLocation Manager
David MorrisMatte Artist
David WashburnMatte Artist
James SoukupMatte Artist
John LevinMatte Artist
Pamela HobbsMatte Artist
Randy JonssonMatte Artist
Simon WickerMatte Artist
Susumu YukuhiroMatte Artist
Vanessa CheungMatte Artist
Wendy Hendrickson-EllisMatte Artist
Del SpivaMusic Editor
Stephen LotwisMusic Editor
Hans ZimmerMusic Producer
Steve JablonskyMusic Producer
Gary BurrittNegative Cutter
Kevin SturmerPost Production Assistant
Sam RestivoPost Production Assistant
Lisbeth Wynn-OwenProduction Coordinator
Robert D. WestProduction Coordinator
Steven P. SaetaProduction Manager
Lauren SuarezProduction Secretary
Steven B. MeltonProperties Master
Karen GoldenScript Supervisor
Mika MichaelsSecond Assistant Camera
Richard MasinoSecond Assistant Camera
Ryotaro KinnoSecond Assistant Camera
Doug DeanSecond Assistant Director
Maria Battle CampbellSecond Assistant Director
Steve BattagliaSecond Assistant Director
Christopher PattersonSet Dresser
Erik BerentsenSet Dresser
Herach ArzounianSet Medic/First Aid
Jonas MatzSet Medic/First Aid
James SchwalmSpecial Effects Coordinator
Armando "Grande" GonzalezSpecial Effects Technician
Casey D. NoelSpecial Effects Technician
Cynthia N. BragaSpecial Effects Technician
Dan CangemiSpecial Effects Technician
David Anthony JacksonSpecial Effects Technician
David BeasleySpecial Effects Technician
Drew WozniakSpecial Effects Technician
Francis PenningtonSpecial Effects Technician
Frazier, EricaSpecial Effects Technician
George C. StevensSpecial Effects Technician
Hb AarisSpecial Effects Technician
Horacio M. BlancoSpecial Effects Technician
Howard B. FrazierSpecial Effects Technician
J. D. SchwalmSpecial Effects Technician
Jack DavisSpecial Effects Technician
James NagleSpecial Effects Technician
James RothrockSpecial Effects Technician
Jesse NoelSpecial Effects Technician
Jim JolleySpecial Effects Technician
John WonserSpecial Effects Technician
Ken MiedingSpecial Effects Technician
Kim DerrySpecial Effects Technician
Martin MontoyaSpecial Effects Technician
Mike WeverSpecial Effects Technician
Nathaniel AcordSpecial Effects Technician
Newton R. Wimer IVSpecial Effects Technician
Ray L. WilkersonSpecial Effects Technician
Richard M. ZarroSpecial Effects Technician
Richie SchwalmSpecial Effects Technician
Ron ZarroSpecial Effects Technician
Merrick MortonStill Photographer
Alex WormanUnit Publicist
Kimberly CovateVisual Effects Producer
Shari HansonVisual Effects Producer
Lois DeArmondAssistant Costumer Designer
Marjorie McCownAssistant Costumer Designer
Carolyn TappADR Recordist
Greg ZimmermanADR Recordist
Rick CanelliADR Recordist
Todd WestADR Recordist
Warner Bros. Studio FacilitiesADR Recordist
Alex AppleAssistant Location Manager
Michael J. SoleauAssistant Location Manager
Michael PiotrowskiCable Person
David WadeConstruction Foreman
Greg VillalaConstruction Foreman
Jeff TartagliniConstruction Foreman
Karl R. KoebConstruction Foreman
Kenny L. HayesConstruction Foreman
Lee N. SforzaConstruction Foreman
Marco CamposConstruction Foreman
Pat W.J. RuddellConstruction Foreman
Russ NelsonConstruction Foreman
Sam MendozaConstruction Foreman
Sean GallagherConstruction Foreman
Jae Cheol HongCreature Design
Karin DerlichCreature Design
Lee Seung-heuiCreature Design
Timothy MclaughlinCreature Design
Yolanda ToussiengDepartment Head Hair
Alan ShultzDolly Grip
Jack GlennDolly Grip
Jeffrey P. SoderbergGaffer
Kevin LangGaffer
Audie AragonGrip
Daisuke "Dice" MiyakeGrip
George W. BorthwickGrip
Glen PurdyGrip
Ildefonso GorisGrip
John ClevelandGrip
Paul A. RychlecGrip
Robert SmallGrip
Scott ProphetGrip
Alan PurwinPilot
David Calvert-JonesPilot
David ParisPilot
Peter Sr. McKernanPilot
Bruce TanisSound Effects Editor
Christopher AssellsSound Effects Editor
Christopher HoganSound Effects Editor
Dan HegemanSound Effects Editor
Dave McMoylerSound Effects Editor
David I. WerntzSound Effects Editor
Dino R. DimuroSound Effects Editor
Karen VassarSound Effects Editor
Michael J. PayneSound Effects Editor
Peter StaubliSound Effects Editor
Remote Control Productions IncorporatedSound Mixer
Sony/Cary Grant TheatreSound Mixer
Alan MeyersonSound Mixer
Peter DevlinSound Mixer
Bruce HayesSpecial Effects Foreman
David AmbornSpecial Effects Foreman
James G. ThomasSpecial Effects Foreman
Robert ConsingStoryboard Artist
Alan BaptisteSwing Gang
Chandler VinarSwing Gang
David LadishSwing Gang
David MitchellSwing Gang
George HessSwing Gang
J.R. VasquezSwing Gang
Michael P. CaseySwing Gang
Paul JacksonSwing Gang
Pete LakoffSwing Gang
Rick GlennSwing Gang
Robert CamronSwing Gang
Steve-O LadishSwing Gang
Tim "Boom Boom" BowenSwing Gang
Tyler KettenburgSwing Gang
Alfred AinsworthVideo Assist
Dave DeeverVideo Assist
Eric BrevigVisual Effects Supervisor
Marc VariscoVisual Effects Supervisor
William RobbinsVisual Effects Supervisor
Mark GrazianoPost Production Supervisor
Steven R. MolenProduction Executive
David SandefurSupervising Art Director
Mike NaylorDGA Intern
Alan PetersonModel Effects
Benjamin EdelbergModel Effects
Brian DeweModel Effects
Carol BaumanModel Effects
Charles BaileyModel Effects
David MurphyModel Effects
Donald BiesModel Effects
Eben StromquistModel Effects
Fon DavisModel Effects
John GoodsonModel Effects
Jon ForemanModel Effects
Lauren AbramsModel Effects
Mark BuckModel Effects
Michael JobeModel Effects
Nick D'AboModel Effects
Nicolas BogleModel Effects
Peggy HrastarModel Effects
Pierre MaurerModel Effects
Robert EdwardsModel Effects
Todd LookinlandModel Effects
Tony BohorquezModel Effects
Victoria LewisModel Effects
Jim TurnerProduction Controller
Sony Pictures StudioRecording
Twentieth Century Fox Newman Scoring StageRecording
Alan MeyersonRecording
Charlie KilpatrickResearch
Francesco CallariResearch
Nico PopravkaResearch
Tommy BurnetteResearch
Adam KimmerlinSecond Assistant Editor
Paul ParsonsSecond Assistant Editor
Kosta SaricVisual Effects Editor
Nicolas AnastassiouVisual Effects Editor
Bart HendricksonMusical Performer
Michael BonnaudAssistant Chief Lighting Technician
Coleen AielloFirst Assistant Accountant
Susana Ines FattoriniFirst Assistant Accountant
Maria DeVanePost Production Accountant
Lisa Marie SerraPost Production Coordinator
Harry HumphriesTechnical Advisor
Blake NeelyConductor
Nina LuciaAssociate Editor
Todd E. MillerAssociate Editor
For Stars CateringCraft Service/Catering
John RandolphCraft Service/Catering
Michael G. RandolphCraft Service/Catering
Edouard Henriques IIIDepartment Head Makeup
Denise Morgan McGrathProduction Accountant
Chris JargoSupervising ADR Editor
Candace WellsTransportation Captain
Cesar SolisTransportation Captain
Joey FreitasTransportation Captain
Randy PetersTransportation Coordinator
Sheila MandelTransportation Coordinator
Donny Dean DavidsonLighting
Joshua ThatcherLighting
Kenneth G. BerkhoutLighting
Luis MorenoLighting
Michael J. SchwartzLighting
Michael LyonLighting
Michael TolochkoLighting
Scott BarnesLighting
Thomas WostakLighting
Tommy DangcilLighting
Jeff KhachadoorianProperties Maker Foreman
Jeff OggProperties Maker Foreman
Thomas II PeltonProperties Maker Foreman
Scott BenzaSupervising Animator
Lorelei DavidAssistant Editor
Robert BaekSecond Unit Camera
Anthony J. ArdolinoDriver
Barry KernsDriver
Bruce ShanahanDriver
Christa RobertsDriver
Daniel R. ValenzuelaDriver
David MoirDriver
Donald ArnoldDriver
Donna HallDriver
Dotti V. ThompsonDriver
George PanevicsDriver
Gordon R. WinkleDriver
Iris C. BarbarinoDriver
James H. Cafferty, Jr.Driver
James L. GriffithsDriver
James TorneroDriver
Jim SgrignoliDriver
John WillothDriver
Joseph G. DanylukDriver
Julio OrtizDriver
La Ree SgrignoliDriver
Michael ChonosDriver
Nick NicholsonDriver
Peter J. LucasDriver
Randy LoveladyDriver
Ronald A. BakerDriver
Ted Visser, Jr.Driver
Thomas P. BarrettDriver
Tony MouradianDriver
William Edward PalmerDriver
Dale GrahnColor Timing
Caspian Tredwell-OwenScreen Story
One Step Up IncorporatedFoley Recordist
Pete RomanoUnderwater Photography
Anthea StrangisSecond Assistant Accountant
Jennifer Van HovenSecond Assistant Accountant
Siobhan ClaridySecond Assistant Accountant
Wendy KutznerSecond Assistant Accountant
Carla MeyerDialogue Coach
Anthony MatijevichMold Department
Caleb SnyderMold Department
Carey JonesMold Department
Christina PrestraMold Department
Christopher CeraMold Department
Grady HolderMold Department
James LeonardMold Department
Jason PinkerMold Department
Ozzy AlvarezMold Department
Robert FreitasMold Department
Steve HartmanMold Department
David CrawfordCompositor
Kevin MoseleyCompositor
Mark LosoCompositor
 

Üyelik

Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu nedir?

Şifremi unuttum  Ücretsiz Üye Ol

Benzer Filmler

 

Oluşma süresi 0,0625 sn